E frikshme, 11 vjeçari flinte çdo natë me gjarprin, por papritur morën një vendim

Publikuar tek: bota, më 18:41 08-05-2017 E frikshme, 11 vjeçari flinte çdo natë me gjarprin, por papritur morën një vendim

11 vjeçari nga Kamboxhia flinte çdo natë me një gjarpër të cilin prindërit e gjetën poshtë krevatit të tij kur ai ishte 3 muajsh.

Pitoni ishte gjithashtu vetëm një fëmijë në atë kohë dhe matet më pak se një këmbë të gjatë.

Prindërit e vogëlushit sa herë që bezdiseshin nga gjarpri e hidhnin jashtë por papritur ai u  rikthye sërish në shtëpi, kështu ata vendosën që ta mbanin si një kafshë shtëpiake.

Ata e quajtën atë “Chomran” dhe për 11 vitet e fundit i ka bërë shoqëri çdo natë dalit të tyre.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ngjarje e pazakontë, i zemëruar për seancën, gjuan 4 herë me armë para gjykatës dhe përqafon nënën e viktimës
“Ndihem e vetmuar dhe kam frikë", letra emocionuese e 90 vjeçares për fqinjën e saj »
Article Logic
Execution time: 0.0054621696472168
array(1) { ["section"]=> string(85) "e-frikshme-11-vjecari-flinte-cdo-nate-me-gjarprin-por-papritur-moren-nje-vendim-77921" }