E frikshme, ja dëmi që i ka shkaktuar breshëri aeroplanit (Foto)

Publikuar tek: bota, më 12:31 10-07-2016 E frikshme, ja dëmi që i ka shkaktuar breshëri aeroplanit (Foto)

Një avion Airbus A320 është detyruar të bëjë ulje emergjence pas shkatërrimit që ka marë duke fluturuar mes një stuhie breshëri.

Aeroplani i China Southern Airlines ka ndërprerë në mes fluturimin dhe është ulur në qytetin Chengdu. Në foto duket dëmi i shkaktuar nga breshëri, xhama të thyer dhe shtrembërime në strukturën e trupit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Djali i Osama bin Laden kërcënon se do të hakmerret për vrasjen e të atit
Fenomeni i çuditshëm në stadiumin ku luhet Portugali-Francë tërheq vëmendjen e të gjithëve (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.01044487953186
array(1) { ["section"]=> string(67) "e-frikshme-ja-demi-qe-i-ka-shkaktuar-bresheri-aeroplanit-foto-46115" }