E FRIKSHME/ Një gropë gjigande hapet në Firenze, shikoni fotot

Publikuar tek: bota, më 10:36 25-05-2016 E FRIKSHME/ Një gropë gjigande hapet në Firenze, shikoni fotot

E frikshme! Një gropë gjigande hapet në Firenze të Italisë, duke krijuar panik te banorët.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar, pasi çarja e madhe ka ndodhur në pjesën ku ishin parkuar dhjetëra makina.

Gropa është hapur 200 metra përgjatë lumit Arno dhe 7 metra e gjerë. Fundosja ka ardhur si rezultat i çarjes së tubit nëntokësor të ujësjellësit. Një gjë është e sigurtë, që në atë moment, askush nuk do kishte dashur të ndodhej te makinat që janë fundosur.

 gropafirenze6.jpggropafirenze5.jpggropafirenze4.jpggropafirenze3.jpggropafirenze2.jpggropafirenze.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0086560249328613
array(1) { ["section"]=> string(66) "e-frikshme-nje-grope-gjigande-hapet-ne-firenze-shikoni-fotot-41441" }