E frikshme, sportistja thyen të dyja këmbët gjatë garës (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 13:59 08-04-2019 E frikshme, sportistja thyen të dyja këmbët gjatë garës (VIDEO)

Këto pamje të rënda kanë bërë xhiron në mediat e huaja.

Samanta Cerio, gjimnaste në Auburn University, SHBA theu të dyja këmbët pas një rënieje të tmerrshme gjatë garës këtë fundjavë.

Cerio po bënte kalimin e saj të parë, por rezultoi tepër e rëndë për të, shkruan Daily Mail, transmeton Newsbomb.al.

Pasi bëri disa rrotullime ajo u përpoq të hidhej në dyshek, por ra në dysheme. Pas rënies sportistes i kanë dalë gjunjët nga vendi dhe i janë thyer të dyja këmbët.

Pas ngjarjes së tmerrshme ajo u transportua menjëherë në spital.

11989126-6897435-image-a-9_1554692744840.jpg

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0070970058441162
array(1) { ["section"]=> string(67) "e-frikshme-sportistja-thyen-te-dyja-kembet-gjate-gares-video-159615" }