E frikshme! Xhironte video për Instagram, i riu bie nga pallati shumëkatësh (MOMENTI FATAL)

Publikuar tek: bota, më 09:53 12-12-2017 E frikshme! Xhironte video për Instagram, i riu bie nga pallati shumëkatësh (MOMENTI FATAL)

Ka rezultuar fatale tentativa për të realizuar një video nga maja e një ndërtese për një të ri, i njohur për postimet virale në rrjetet sociale.

Ngjarja tragjike ka ndodhur në Kinë, ku 26-vjeçari Wu Yongning, i njohur ndryshe edhe si “njeriu i çative” ka rënë aksidentalisht nga ndërtesa 44 katëshe dhe për pasojë ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Siç duket edhe nga pamjet, i riu ka rënë nga lartësia pak sekonda pasi kishte nisur të xhronte videon. Mësohet se me këtë video ai do të fitonte një shumë të madhe parashë, por fatkeqësisht humbi jetën, pasi humbi kontrollin.

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012864112854004
array(1) { ["section"]=> string(94) "e-frikshme-xhironte-video-per-instagram-i-riu-bie-nga-pallati-shumekatesh-momenti-fatal-102772" }