E ftoi për xhiro dhe e përdhunoi në park, vajza hakmerret keq ndaj abuzuesit

Publikuar tek: bota, më 17:21 15-03-2019 E ftoi për xhiro dhe e përdhunoi në park, vajza hakmerret keq ndaj abuzuesit

Një vajzë me emrin Hannah Collings në qytetin e Carlisle në Angli kishte lënë një takim me një burrë me emrin Jonathan Corry.

Ata u takuan një në lokal dhe filluan të pinin. Pas kësaj, burri i kërkoi të dilnin për një xhiro në park. Pas 10-minutash burri e sulmoi vajzën dhe e përdhunoi. Sipas vajzës, burri e goditi në fytyrë duke i lënë edhe shenja.

The Sun raporton se gruaja nuk e denoncoi në polici, pasi pretendon se kishte turp dhe e mbajti brenda vetës. Sot ajo deklaroi në publik abuzimin seksual për t’u hakmarrë ndaj Jonathan Corryt.

53747488_2142915792461369_3646085900368084992_n.png

54203962_2269469299785675_5757547571757187072_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.039440870285034
array(1) { ["section"]=> string(82) "e-ftoi-per-xhiro-dhe-e-perdhunoi-ne-park-vajza-hakmerret-keq-ndaj-abuzuesit-156556" }