E ftuan për një rrëfim ndryshe, Elisa Spiropali fyen panelet televizive: Banaqe, u shtofshin!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:26 19-01-2018 E ftuan për një rrëfim ndryshe, Elisa Spiropali fyen panelet televizive: Banaqe, u shtofshin!

Deputetja e PS Elisa Spiropali, dy ditë më parë ishte e ftuar në emisionin e mëngjesit në Vila 24 ku gjatë rrëfimit ndryshe, u përball edhe me disa prej pyetjeve të studentëve të ekselencës.

Spiropali nuk i ka kursyer komplimentet për këta të fundit por nga ana tjetër nuk ka hezituar të sulmojë panelet e televizioneve duke i cilësuar si “banaqe televizive profesionistësh”.

“Këndshmëria dhe mprehtësia e studentëve në "Këndin e Ekselencës" ishte ku e ku me shumë banaqe televizive profesionistësh ? U shtofshin studentët e shkëlqyer dhe banaqet e tilla”, shkruan Spiropali.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.041957139968872
array(1) { ["section"]=> string(96) "e-ftuan-per-nje-rrefim-ndryshe-elisa-spiropali-fyen-panelet-televizive-banaqe-u-shtofshin-107146" }