E gjeni dot cila është motra e madhe?

Publikuar tek: bota, më 12:55 29-06-2017 E gjeni dot cila është motra e madhe?

Shumëkush s’do ta besonte por këto tre vajza nuk janë motra binjake, dhe nuk janë adoleshente.

Tre motra nga familja Hsy në Tajvan, po bëjnë xhiron e internetit për shkak të pamjet së tyre mjaft të re. Ato nuk tregojnë asnjë shenjë plakjeje, njësoj si nëna e tyre 63 vjeçe.

Lure Hsu, 41 vjeç është stiliste, dhe ishte në kokat e lajmeve dy vite më parë kur u shfaq në një spektakël në vendin e saj dhe njerëzit nuk e besonin për moshën që kishte. Dhe duket se kjo është një pasuri e të gjithë familjes, edhe motrat e saj kanë të njëjtën bukuri dhe pa asnjë rudhë moshe, shkruan TCH.

Në fakt, FayFay Hsu feston ditëlindjen e saj të 40-të dhe as që e tregon fare këtë. Në rrjetet sociale ajo ka 70 mijë ndjekës në Facebook dhe 12 mijë në Instagram, ku shpesh ndan foto me vajzën e saj të vogël. Edhe motra tjetër, Sharon është një modele në Tajvan, është 36 vjeçe por duket si 19.

Ç'mendoni tani?

1498734918_1.jpg1498734897_lure_1.jpg1498734883_fay_copy.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpërthim i fuqishëm në një ndërtesë në New York, zbardhen dëshmitë e para
Gjermania refuzon përsëri Erdogan, nuk e lejon të mbajë fjalim në samitin e G20-ës »
Article Logic
Execution time: 0.010480880737305
array(1) { ["section"]=> string(42) "e-gjeni-dot-cila-eshte-motra-e-madhe-84411" }