E gjitha në 3D, ja si manovroi kamionisti në Nicë të Francës për të vrarë 84 persona të pafajshëm (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 16:55 15-07-2016

Ky është rindërtimi në 3D i manovrimit të kamionistit në Nicë të Francës, që vrau pa iu dridhur qerpiku plot 84 persona të pafajshëm.

I llogaritur për të kapur sa më shumë persona nën rrotat e kamionit, tuniziani 31-vjeçar manovronte sa majtas dhe djathtas.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022706031799316
array(1) { ["section"]=> string(108) "e-gjitha-ne-3d-ja-si-manovroi-kamionisti-ne-nice-te-frances-per-te-vrare-84-persona-te-pafajshem-video-46711" }