E gjithë Policia e Tiranës bëhet bashkë për të surprizuar Saimir Tahirin

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:23 14-03-2017 E gjithë Policia e Tiranës bëhet bashkë për të surprizuar Saimir Tahirin

Kolegët e policisë së Tiranës kanë surprizuar ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahirin, dje pas largimit përfundimtar të tij. Të gjithë kolegët bashkë, disa prej tyre me tufa lulesh në duar, kanë rrethuar Tahirin dhe kanë e kanë falenderuar përzemërsisht atë.

Të organizuar deri në detaj, ata kanë shkruar një pusullë gjigante, “Faleminderit Saimir Tahiri”, shkruajnë kolegët me uniformë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0086979866027832
array(1) { ["section"]=> string(78) "e-gjithe-policia-e-tiranes-behet-bashke-per-te-surprizuar-saimir-tahirin-71808" }