E gjuajnë me limon, këngëtarja e njohur largohet nga skena

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:25 22-04-2019 E gjuajnë me limon, këngëtarja e njohur largohet nga skena

Këngëtarja e njohur Ariana Grande ka performuar gjatë mbrëmjes së djeshme në Coachella 2019.

Mirëpo, asaj i ka ndodhur një papritur, një anëtar nga publiku e ka gjuajtur me limon.

Ariana  ka ndaluar performacën dhe është shprehur: 'Një nga ju më gjuajti me limon'.

Më pas skena u përfshi nga heshtja, pasi ylli i popit u largua.  Më pas, Ariana u rikthye në skenë dhe këndoi 'NASA'.Përflitet se u godit nga një fans i Beyonce.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023473024368286
array(1) { ["section"]=> string(64) "e-gjuajne-me-limon-kengetarja-e-njohur-largohet-nga-skena-161409" }