E godet rrufeja duke bërë sërf, humb jetën ish-futbollisti i “Seria A”

Publikuar tek: bota, më 15:02 06-11-2017 E godet rrufeja duke bërë sërf, humb jetën ish-futbollisti i “Seria A”

Ish-futbollisti i “Seria A”, Denis Andre Dasoul ka humbur jetën tragjkisht.  Ish-futbollistin belg, 36-vjeçar  e ka goditur rrufeja teksa ishte duke bërë sërf në ishullin e Balit, në Indonezi.

Ishin pushuesit ata të cilët shkuan menjëherë për të nxjerrë nga deti Dasoul, por kur e nxorën panë që ai nuk kshte më shenja jete. Dëshmitarët, po shtu pohuan se ish-futbollisti kishte marrë një ngjyrë blu në kraharor nga djegja e rrufesë.

Denis Andre Dasoul në vitin 2001 kaloi tek Peruxhia e Sense Kozmit në Serinë A, nga skuadra e Standard Liezhit, por pa arritur të debutojë në kampionatin italian. Në fillim të sezonit 36-vjeçari u rikthye në kampionatin belg te skuadra e Genk.

denis-andre-dasoul-638x425.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011906862258911
array(1) { ["section"]=> string(73) "e-godet-rrufeja-duke-bere-serf-humb-jeten-ish-futbollisti-i-seria-a-98538" }