E habitshme celulari më i mirë për 2017 nuk është as Samsung, as iphone por...

Publikuar tek: aktualitet, më 17:12 23-04-2017 E habitshme celulari më i mirë për 2017 nuk është as Samsung, as iphone por...

Gara për celularin më të mirë është mjaft e fortë në ditët e sotme pasi të gjithë kërkojnë të kenë cilësitë më të mira.

Sipas specialistëve “HTC 11 U” do të jetë telefoni më i mirë i kompanisë për 2017-ën. Sipas njoftimit të fundit të kompanisë HTC se ky prototip telefoni do të ketë një ekran 5.5 inch dhe do të dalë në shitje më 16 maj.

Ajo që e bën më special këto telefona është se kamera ballore do të jetë 16 megapixel, më e madhe se ajo e pasme 12-megapixel. Pra kjo do tju japë mundësinë të gjithë atyre që janë të fiksuar pas fotografive të konkurojnë me njëri- tjetrin se kush ka cilësinë më të mirë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vendimi: Ja faktet që provojnë se Aleksandër Kurtin s’e vrau Mark Frroku
Si u kapën 48 kg kanabis në kufi me Malin e Zi, duke përdorur kamera termike (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.011067152023315
array(1) { ["section"]=> string(76) "e-habitshme-celulari-me-i-mire-per-2017-nuk-eshte-as-samsung-as-iphone-76170" }