E habitshme: Hanë qepë si të ishte mollë, pinë uthull si ujë! Të infektuarit me Covid-19 nuk shijojnë e nuhasin asgjë (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 20:54 01-04-2020 E habitshme: Hanë qepë si të ishte mollë, pinë uthull si ujë! Të infektuarit me Covid-19 nuk shijojnë e nuhasin asgjë (VIDEO)

Besohet se disa nga simptomat e virusit Covid-19 janë edhe humbja e ndjesisë së shijes dhe nuhatjes, ndërsa ekspertët që paralajmërojnë se kjo mund të jetë shenjë e dikujt që është bartës i fshehtë.

Kjo video e publikuar nga ‘The Sun’, tregon dy të rinj britanikë që janë prekur nga koronavirusi, por nuk kanë shfaqur shenja të rënda.

Ata pinë uthull si ujë, hanë qepë sikur të ishte mollë dhe provojnë gjëra djegëse pa asnjë problem. Shihni videon:

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092439651489258
array(1) { ["section"]=> string(127) "e-habitshme-hane-qepe-si-te-ishte-molle-pine-uthull-si-uje-te-infektuarit-me-covid-19-nuk-shijojne-e-nuhasin-asgje-video-200978" }