E HABITSHME/ Imami nuk largohet edhe pas një termeti 7 ballësh (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 13:21 06-08-2018 E HABITSHME/ Imami nuk largohet edhe pas një termeti 7 ballësh (VIDEO) Imami

Një imam në Indonezi vazhdon lutjen edhe pse tërmeti 7 ballësh la pas 91 të vdekur dhe qindra të plagosur.

 

Në video duket qartë momenti kur termeti shkatërron ç’gjen e megjithatë, imami nuk e ndalon faljen e Namazit.

Për më tepër, ndiqni pamjet e mëposhtme!

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010926961898804
array(1) { ["section"]=> string(74) "e-habitshme-imami-nuk-largohet-edhe-pas-nje-termeti-7-ballesh-video-130314" }