E harruan brenda autobusit, 3-vjeçari shqiptar shpëtohet nga nëna

Publikuar tek: bota, më 22:32 13-02-2019 E harruan brenda autobusit, 3-vjeçari shqiptar shpëtohet nga nëna

Një 3-vjeçar ka mbetur i bllokuar në autobusin e shkollës në Firenze të Italisë.

I lidhur, me një rrip sigurie, i frikësuar dhe në të ftohtë, fëmija i lindur në shtetin Italian nga një familje shqiptare ka qendruar disa orë pa lëvizur disa orë në sendilje.

Askush nuk kishte djeni, derisa nëna e tij është drejtuar te kompania e autobusve dhe gjatë kontrollit kanë gjetur vogëlushin.

Menjëherë pas ngjarjes, shoferi është pushuar nga puna.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010074853897095
array(1) { ["section"]=> string(71) "e-harruan-brenda-autobusit-3-vjecari-shqiptar-shpetohet-nga-nena-152654" }