'E hëna më gjeti kështu', Ajola Xoxa publikon FOTOT e ëmbla me Kajan

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:58 21-10-2019 'E hëna më gjeti kështu', Ajola Xoxa publikon FOTOT e ëmbla me Kajan

Ajola Xoxa, bashkëshortja e kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj, duket se e ka nisur në formën më të mirë të mundshme këtë javë.

Një gjë të tillë, ajo e ka bërë me dije përmes rrjeteve sociale. Ajola ka publikuar disa imazhe, ku shfaqet me djalin e saj të vogël, Kajan, i cili vetëm pak ditë më parë mbushi 1 vjeç.

Në foto Kajan duket se është rritur dhe kërkon të luajë, teksa shfaqet në prehrin e mamit të tij.

“E hëna më gjeti kështu”- shkruan Ajola në mbishkrimin e fotos.

Screenshot_9.jpg

Screenshot_10.jpg

Screenshot_11.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020492076873779
array(1) { ["section"]=> string(72) "e-hena-me-gjeti-keshtu-ajola-xoxa-publikon-fotot-e-embla-me-kajan-182856" }