E identifikojnë si “nusja e Topallit”, "shpërthen" ndaj portaleve Eva Murati

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 06:49 09-08-2017 E identifikojnë si “nusja e Topallit”,

Moderatorja Eva Murati është në një lidhje prej vitesh me djalin e Jozefina Topallit. Shpeshherë ajo identifikohet si “nusja e Topallit” dhe jo si moderatore e suksesshme sportive.

Mirëpo, siç duket dhe nga reagimi i Evës, ajo s’ka mundur të durojë dhe ka “shpërthyer” publikisht ndaj portaleve.

“Kur merr guximin te google-osh emrin tend dhe zbulon se duhet te besh nje falenderim zyrtar per portalet dhe gazetat qe pavarsisht gjithckaje nuk me lene te shijoj asnje sukses timin ne menyre qe te arrij me shume!!! Thanks “, shkruan Eva duke ironizuar në këtë mënyrë dhe portalet. 

ev.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038177967071533
array(1) { ["section"]=> string(77) "e-identifikojne-si-nusja-e-topallit-shperthen-ndaj-portaleve-eva-murati-88612" }