E ironizoi për fjalimin, Joleza Koka: Nuk di ç’të them për Olti Currin. Por ja si i përgjigjet ai

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:20 13-02-2016 E ironizoi për fjalimin, Joleza Koka: Nuk di ç’të them për Olti Currin. Por ja si i përgjigjet ai

Joleza Koka, kryetarja e FRESSH ka dhënë një intervistë për gazetën “Paloma” ku është pyetur edhe për ironitë e bëra në rrjetet sociale nga personazhe të njohura, për fjalimin e saj në selinë e PS-së.

“Ermali dhe Besarti janë humorist, atë profesion kanë, Fatma më ka ndjekëse të rregullt në Instagram e përtej moralit të bën për të qeshur shumicën kohës. Për Olti Curri nuk di ç’të them se nuk e ndjek”, ka thënë Koka.

Por menjëherë është përgjigjur ‘blogger’-i, Olti Curri i cili në faqen e tij në Facebook shkruan: “Ja një shenjë që ka Zot...Jozela Koka nuk më ndjek.”

Tre ditë më parë ai ka bërë një postim që me sa duket e ka irrituar jo pak Jolezën.

oltti.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029875993728638
array(1) { ["section"]=> string(100) "e-ironizoi-per-fjalimin-joleza-koka-nuk-di-c-te-them-per-olti-currin-por-ja-si-i-pergjigjet-ai-32494" }