E izoluar në karantinë, Fjolla zbulon pasionin e ‘fshehtë’: Kam shtuar në peshë, madje 5 kilogramë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:01 08-04-2020 E izoluar në karantinë, Fjolla zbulon pasionin e ‘fshehtë’: Kam shtuar në peshë, madje 5 kilogramë Fjolla Morina

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina ka treguar detaje se si po e kalon ditën në karantinë në këtë kohë që Covid-19 vijon të jetë kërcënim për këdo.

Fjolla në emisionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon përmes një lidhje Skype, tha se aktivitetet e ditës janë punët e shtëpisë, në veçanti zbuloi pasionin e 'fshehtë' që ka për gatimin, kryesisht për gatimet tradicionale.

Por ky pasion për gatimin si duket nuk ka ndikuar dhe aq mirë në peshën e saj pasi Fjolla ka bërë me dije se ka shtuar në peshë, madje 5 kilogramë.

Gatimi dhe punët e shtëpisë janë mënyrat më të zakonshme që përdorin njerëzit këto ditë për të kaluar ditën.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0090460777282715
array(1) { ["section"]=> string(100) "e-izoluar-ne-karantine-fjolla-zbulon-pasionin-e-fshehte-kam-shtuar-ne-peshe-madje-5-kilograme-201856" }