E izoluar në karantinë, këngëtarja shqiptare fillon ‘plazhin’, me rroba banjo në oborrin e shtëpisë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:34 09-04-2020 E izoluar në karantinë, këngëtarja shqiptare fillon ‘plazhin’, me rroba banjo në oborrin e shtëpisë Eranda Libohova

Këngëtarja Eranda Libohova ka gjetur një mënyrë tejet relaksuese për të kaluar ditët në karantinë.

Përmes një postimi të bërë në “Instagram” ajo tregon se po merr rreze dielli në oborrin e shtëpisë së saj, dhe me këto pamje sigurisht që i ka zilepsur të gjithë.

“Po përpiqem t’i marr më të mirën kësaj periudhe. Unë rri në shtëpi, jini të sigurt dhe pozitiv”, ka shkruar Eranda krah postimit të fundit në rrjetet sociale.

Përveçse po kalon një periudhë të mirë Eranda ka dhënë dhe disa mesazhe të rëndësishme për njerëzit që të jenë sa më pozitivë  në këto ditë të vështirë të pandemisë.

r.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0089259147644043
array(1) { ["section"]=> string(102) "e-izoluar-ne-karantine-kengetarja-shqiptare-fillon-plazhin-me-rroba-banjo-ne-oborrin-e-shtepise-201937" }