E jashtëzakonshme/ Dimri në Turqi dhe Bullgari, shikoni çfarë gjesti human kanë bërë qytetarët

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:51 17-11-2018 E jashtëzakonshme/ Dimri në Turqi dhe Bullgari, shikoni çfarë gjesti human kanë bërë qytetarët

Dimri po troket ashpër në TURQI dhe BULLGARI.

Por pavarësisht temperaturave të ulëta, është dashuria e njerëzve ajo që po ngroh. Qytetarë të shumtë kanë ndërmarrë një nismë humane.

Ata kanë varur xhaketa mbi pemë për të pastrehët dhe njerëzit e varfër. Ky është një gjest që meriton të shpërndahet.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Pse ligjet që bëj vetë unë, do më pengojnë mua të bëj ç’të dua”, cili deputet e thotë këtë?
Çeli ekspozitën në Gjermani, Ramës i ndodh e papritura »
Article Logic
Execution time: 0.013125896453857
array(1) { ["section"]=> string(99) "e-jashtezakonshme-dimri-ne-turqi-dhe-bullgari-shikoni-cfare-gjesti-human-kane-bere-qytetaret-141853" }