E jashtëzakonshme/ Ujëvara ndryshon drejtim, shikoni fenomenin natyror

Publikuar tek: bota, më 08:52 08-12-2015

Ky është një fenomen i rrallë natyror filmuar nga dora e një njeriu që dridhej gjatë gjithë kohës duke e patur thuajse të pamundur të qëndronte në këmbë.

Erërat e forta i kanë ndryshuar drejtimin rrjedhës së ujëvarës në Peak Distric në Angli. Uji hidhet përpjetë me një fuqi të jashtëzakonshme.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011848926544189
array(1) { ["section"]=> string(74) "e-jashtezakonshme-ujevara-ndryshon-drejtim-shikoni-fenomenin-natyror-27211" }