E ka mbajtur gjithmonë të fshehtë, Linda Halimi publikon për herë të parë PORTRETIN e vajzës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:13 21-04-2019 E ka mbajtur gjithmonë të fshehtë, Linda Halimi publikon për herë të parë PORTRETIN e vajzës

Pak javë më parë këngëtarja e njohur Linda Halimi u bë nënë për herë të parë.

Lindja e vajzës së saj erdhi si një lajm i papritur për fansat, pasi ajo dhe bashkëshorti kishin vendosur ta mbanin të fshehtë.

Mirëpo, pak minuta më parë këngëtarja ka prezantuar për herë të parë Kaimanan e ëmbël.

Linda ka publikuar në ‘Instagram’ një foto të vogëlushes me sy të mbyllur duke u mbështetur në duart e saj te vogla si të ishte një engjëll.

Halimi i ka hapur dhe një profil zyrtar vajzës dhe i fton të gjithë që ta ndjekin.

‘Thyeje internetin dashuria ime’, shkruan këngëtarja.

Screenshot_6.png

y-1-650x358.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.087603092193604
array(1) { ["section"]=> string(98) "e-ka-mbajtur-gjithmone-te-fshehte-linda-halimi-publikon-per-here-te-pare-portretin-e-vajzes-161294" }