E ka mbajtur gjithmonë të fshehtë, s’do ta besoni sa vite ka e lidhur Rozana Radi me oficerin

Publikuar tek: aktualitet, më 16:38 11-02-2019 E ka mbajtur gjithmonë të fshehtë, s’do ta besoni sa vite ka e lidhur Rozana Radi me oficerin

Rozana Radi është një ndër këngëtaret dhe moderatoret më të preferuara për publikun shqiptar.

Rozana ka preferuar gjithmonë ta mbajë larg mediave jetën e saj personale dhe lidhjen me Shpëtim Karakushin, i cili punon si Oficer i Policisë Gjyqësorë pranë Prokurorisë së Rrethit Tiranë.

Por së fundmi këngëtarja ka zbuluar një sekret teksa u pyet në rubrikën 'Më bëj një pyetje' në Instastory, nëse është e lidhur.

Rozana ka treguar se prej më shumë se 6 vitesh është në një lidhje me oficerin.

werty.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022469997406006
array(1) { ["section"]=> string(99) "e-ka-mbajtur-gjithmone-te-fshehte-s-do-ta-besoni-sa-vite-ka-e-lidhur-rozana-radi-me-oficerin-152391" }