E ka mbajtur të fshehtë prej vitesh, del FOTOJA e bashkëshortit të Valbona Selimllarit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:20 12-02-2019 E ka mbajtur të fshehtë prej vitesh, del FOTOJA e bashkëshortit të Valbona Selimllarit

Bukuroshja shqiptare Valbona Selimllari është natyrisht ndër femrat më të ëmbla të ekranit.

Valbona e ka mbajtur gjithmonë jashtë mediave jetën e saj personale edhe pse e dimë që është nënë e tre fëmijëve.

Ndonëse ikona e bukurisë shqiptare ka publikuar foton e 2 djemve dhe të vajzës, bashkëshortin ka preferuar të mos e prezantojë dhe të mos flasë publikisht për të.

Mirëpo djali i saj Deni ka shuar kureshtjen, pasi ka publikuar një foto në maj të 2018-ës.

'Koha me familjen', shkruan Deni krahas fotos, ku shihet në qytetin spanjoll Leganés.

hjkl;.jpg

fgh.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nuk fitoi çmim në Grammy, Bebe Rexha ia merr valles me miqtë (FOTO)
Një kopje e së ëmës, Ledina Çelo bën dedikimin emocionues: Shpresoj të shihemi një ditë (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.0048809051513672
array(1) { ["section"]=> string(92) "e-ka-mbajtur-te-fshehte-prej-vitesh-del-fotoja-e-bashkeshortit-te-valbona-selimllarit-152507" }