E ka mbajtur të fshehtë, zbulohet i dashuri i Arilena Arës (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:17 18-08-2019 E ka mbajtur të fshehtë, zbulohet i dashuri i Arilena Arës (FOTO)

Arilena Ara është një nga këngëtaret shqiptare më të suksesshme që ka spikatur me talentin e saj, veçanërisht me këngën 'Nëntori'.

Ajo është munduar gjithmonë ta mbaj gjithmonë larg mediave jetën private.

Mirëpo, kohët e fundit këngëtarja duket se ka vendosur të dalë hapur duke prezantuar për të gjithë të dashurin e saj, që është njëkohësisht dhe menaxheri Popi Kola.

Arilena publikon herë pas here foto me të si dhe i dedikom fjalë të ëmbla.

Kujtojmë që çifti po bëjnë tetë vite që njihen, që nga periudha që Arilena konkuroi tek ‘Gjeniu i vogël’.

Screenshot_14.png

 

Screenshot_15.png

Screenshot_17.png

Screenshot_16.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016782999038696
array(1) { ["section"]=> string(69) "e-ka-mbajtur-te-fshehte-zbulohet-i-dashuri-i-arilena-ares-foto-175695" }