E ka vajzën 15 vjeçe, çmend bodybilderja shqiptare me të pasmet bombastike

Publikuar tek: sport, më 11:19 20-07-2017 E ka vajzën 15 vjeçe, çmend bodybilderja shqiptare me të pasmet bombastike

Kampionia e bodybuilding, Dorina Mema vazhdon të surprizojë me format bombastike.

Dorina është nënë e një vajze 15-vjeçare por kjo s’e pengon për të qenë në superformë e për të kaluar orë të tëra çdo ditë duke u ushtruar.

Ajo publikon këtë foto ku duken më së miri të pasmet e një vajze që ia ka parë lezetin sportit dhe lodhjes së ushtrimeve. Krah saj duket një mashkull misterioz i cili i prek kufjet. "Mos prek kufjet e mia", shkruan Dorina.

dddd.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024784088134766
array(1) { ["section"]=> string(79) "e-ka-vajzen-15-vjece-cmend-bodybilderja-shqiptare-me-te-pasmet-bombastike-86752" }