E kanë mohuar gjithmonë lidhjen, por Kiara dhe Butrinti në pushime bashkë? (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:41 16-07-2020 E kanë mohuar gjithmonë lidhjen, por Kiara dhe Butrinti në pushime bashkë? (FOTO)

Moderatorja e njohur, Kiara Tito është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon herë pas here foto nga aktivitet artistike dhe jo vetëm.

Ajo është përfolur shpesh për një lidhje të mundshme më këngëtarin Butrin Imeri, por nuk e kanë pranuar asnjëherë.

Madje së fundmi në një bashkëbisedim me ndjekësit, ajo ka thënë se nuk ka qenë asnjëherë e lidhur me një personazh publik.

Por postimet e tyre ditën e sotme na kanë bërë të dyshojmë.

Kiara ka postuar një foto në Instagram në Dhërmi, ku dukeshin çarçafët e bardhë të çadrave, ndërsa pak momente më pas ka postuar foto Butrinti po në të njëjtin vend e njëjta pamje.

A janë vërtet bashkë apo kjo është një rastësi.

Screenshot_22.pngScreenshot_21.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089111328125
array(1) { ["section"]=> string(84) "e-kane-mohuar-gjithmone-lidhjen-por-kiara-dhe-butrinti-ne-pushime-bashke-foto-214032" }