‘E ke fytyrën si gomari i Shkrekut, plakë e sëmurur’, Aulona Musta bën për ‘ujë të ftohtë’ ndjekësen

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:21 13-06-2019 ‘E ke fytyrën si gomari i Shkrekut, plakë e sëmurur’, Aulona Musta bën për ‘ujë të ftohtë’ ndjekësen

Çdo foto e moderatores Aulona Musta bën që rrjeti të vlojë nga komentet si ato pozitive edhe negative.

Kemi parë shpeshherë që moderatorja grindet me komente me ndjekësit që e ofendojnë, ashtu siç ka ndodhur edhe së fundmi.

‘Fytyrën si gomar i Shrekut e ke, veç se ai është më i bukur se ty, plak e sëmur’, i shkuan një ndjekëse, të cilën Aulona duket se ka dashur ta demaskojë publikisht, pasi ka publikuar mesazhin e saj në Instastory.

‘Tani unë pyes veten, çfarë mund ta detyrojë një grua, që është edhe nënë, që ka foto profili foton e djalit, të shkruajë një koment të tillë? Si ta ndihmojmë këtë zonjë të gjejë pak qetësi dhe lumturi?’, shkruan moderatorja, por nuk është ndalur me kaq dhe ka shpërndarë në një tjetër story profilin e replikueses.

‘Le të lutemi pak të gjithë për shpirtin e trazuar’, vijon Aulona.

,fgfj.png

kj;.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030401945114136
array(1) { ["section"]=> string(101) "e-ke-fytyren-si-gomari-i-shkrekut-plake-e-semurur-aulona-musta-ben-per-uje-te-ftohte-ndjekesen-168079" }