E keni menduar të flini në ajër? Kjo ndodh në Kinë (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 23:53 25-04-2018 E keni menduar të flini në ajër? Kjo ndodh në Kinë (VIDEO)

Mund t’ju duket tepër e rrezikshme dhe e pazakontë, por nuk ka asgjë për t’u çuditur pasi diçka e tillë ka ndodhur.

Në Shanghai është treguar një metodë e re për të bërë gjumë të qetë larg zhurmës.

Disa persona kanë shpikur idenë për të fjetur në ajër, duke lidhur shtretër improvizues mes dy kodrave.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013653039932251
array(1) { ["section"]=> string(62) "e-keni-menduar-te-flini-ne-ajer-kjo-ndodh-ne-kine-video-118334" }