'E keni mësuar përmendësh këtë fjali', Vesa Luma nxehet me komentuesin  

Publikuar tek: aktualitet, më 12:42 15-04-2019 'E keni mësuar përmendësh këtë fjali', Vesa Luma nxehet me komentuesin  

Këngëtarja Vesa Luma është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan shpesh momente nga jeta  personale dhe profesionale.

Ashtu si shumë personazhe të tjerë publikë Vesa Luma ndeshet në komente negative nga shumë njerëz.

I tillë ishte dhe komenti i fundit në një foto të publikuar nga këngëtarja.

'Je bërë e gjitha plastik, po dil ashtu si je', i shkruante ndjekësi, ndërkohë që këngëtarja i është  përgjigjur menjëherë.

'E keni mësuar përmendësh këtë fjali. Do të tregoj një të vërtetë, të hidhur për ty ndoshta: Asgjë, po asgjë plastik nuk ka këtu', i është përgjigjur Vesa.

 

auto_-640-0-5cb44b650151a1555322453.jpg

 

auto_-640-0-5cb44b63013651555322456.jpg

 

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.006662130355835
array(1) { ["section"]=> string(74) "e-keni-mesuar-permendesh-kete-fjali-vesa-luma-nxehet-me-komentuesin-160502" }