E kërkon gjithë Italia, Rey Manaj “fshihet” në ish-Bllok

Publikuar tek: sport, më 21:59 06-07-2016 E kërkon gjithë Italia, Rey Manaj “fshihet” në ish-Bllok

Sulmuesi lushnjar, i cili është në qendër të vëmendjes dhe kërkohet nga disa skuadra në Itali, nuk duket se po i kushton shumë vëmendje të ardhmes. Ai është kthyer në Shqipëri ku po kalon pushime me shokë dhe familjarë, ndërsa para pak minutash është parë në lokalet e zonës së Bllokut.

Manaj, pas largimit nga Interi, është i kërkuar nga disa klube në Itali, ndërsa nuk është përcaktuar ende e ardhmja e tij. Sulmuesi kuqezi ka qenë i grumbulluar nga De Biazi me Kombëtaren, ndërsa e nisi aventurën e tij me gol.

manaj-rey1-1024x576.jpg

manaj-rey-1024x576.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019892930984497
array(1) { ["section"]=> string(59) "e-kerkon-gjithe-italia-rey-manaj-fshihet-ne-ish-bllok-45776" }