E konfirmuar, ndahet çifti i njohur shqiptar

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:00 10-12-2017 E konfirmuar, ndahet çifti i njohur shqiptar

Fillimisht kur qarkulloi lajmi në media se janë ndarë ata e mohuan.

Bëhet fjalë për tenorin Ramë Lahaj dhe e dashura e tij Rina Bërdynaj, të cilët e mohuan, madje duke ironizuar edhe lajmet që dilnin.

Megjithatë edhe pse e mbajtën të fshehtë, “Prive” ka zbuluar se çifti është ndarë përfundimisht.

Kjo është vërtetuar pasi Rina nuk e shoqëron më si dikur në koncerte tenorin. Po ashtu ata nuk bëjmë më postime së bashku në rrjetet sociale. 

auto-ballina-21472822427.jpg

rame-lahaj-rina-berdynaj-770x577.jpg

 

RL.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022037982940674
array(1) { ["section"]=> string(50) "e-konfirmuar-ndahet-cifti-i-njohur-shqiptar-102599" }