E krahasojnë me Bleona Qeretin, reagimi i papritur i Dafina Zeqirit (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:20 04-01-2018 E krahasojnë me Bleona Qeretin, reagimi i papritur i Dafina Zeqirit (FOTO)

Këngëtarja Dafina Zeqiri i surprizoi të gjithë fansat e saj për vitin 2018, duke u rikthyer në Kosovë ku mbajti edhe disa koncerte. 

Por jo të gjithë e kanë pritur mirë këtë veprim të saj. Një prej fansave të këngëtares e ka krahasuar me Bleona Qeretin duke i thënë: “U ktheve prapë në Gjilan, si Bleona Qerreti”. 

Ky krahasim duket sikur nuk i pëlqeu shumë këngëtares e cila në një postim në story në Instagram shkruan për komentin: “Ok, ja dhe komenti i parë i 2018-tës”, dhe një emoji të trishtuar. 

auto_dfkkd1515081799.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073049068450928
array(1) { ["section"]=> string(78) "e-krahasojne-me-bleona-qeretin-reagimi-i-papritur-i-dafina-zeqirit-foto-105430" }