E kritikuan se nuk kishte bibliotekë në shtëpinë 20 milion $, reagon djali i manjatit të medias

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:43 17-07-2019 E kritikuan se nuk kishte bibliotekë në shtëpinë 20 milion $, reagon djali i manjatit të medias

Djali i manjatit të medias Fatmir Hysenbelliu ka hapur së fundmi dyert e shtëpisë së tij 20 milion $.

Drita që hyn nga çdo anë, hapësirat e bollshme për çdo nevojë që mund të ketë një njeri (ose disa njerëz më saktë), detajet, kombinimet e ngjyrave, vendet e përshtatura për qetësim, për punë, hapësirat private e gjithçka tjetër e bënin banesën e tij si shtëpi ëndrrash.

Por ndjekësit kanë qenë kritikë me biznesmenin e ri, pasi ky i fundit nuk kishte një bibliotekë dhe kjo i ka zhgënjyer paksa fansat.

'Po bibloteken ku e kishe .. apo ska cte duhet .?!', i shkruan një ndjekës. 'Gjithë kjo shtëpi pa bibliotekë apo nuk e njohin librin këto', i komenton një tjetër, por këto nuk kanë qenë kritikët e vetëm. Për këtë ka reaguar edhe djali i manjatit të medias, i cili ka publikuar disa pamje të tjera.

'Në turin e shtëpisë time kishin harruar të përmendin një dhomë', shkruan ai, por pavarësisht kësaj Fatmiri nuk na tregon bibliotekën, duke i lënë kështu ndjekësit konfuzë.

LEXO EDHE: NUK BESONI NË PËRRALLA? DJALI I MANJATIT TË MEDIAS SHQIPTARE JU FTON BRENDA SHTËPISË 20 MILIONË $ (VIDEO)

ghxtjyuj.jpg

zehyvy.jpg

zdhj.jpg

zdnhjgh.jpg

ghf.jpg

hf.jpg

zdhj].jpg

Sgh.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071711540222168
array(1) { ["section"]=> string(99) "e-kritikuan-se-nuk-kishte-biblioteke-ne-shtepine-20-milion-reagon-djali-i-manjatit-te-medias-172479" }