E la e dashura dhe tentoi vetëvrasjen, zbulohet mesazhi i të riut: “Do vijë një kohë kur do më thuash të dua..."

Publikuar tek: aktualitet, më 14:09 27-04-2017 E la e dashura dhe tentoi vetëvrasjen, zbulohet mesazhi i të riut: “Do vijë një kohë kur do më thuash të dua...

 Erald Seiti, 28 vjeç nga Korça, është ushtari i cili, pasi ka debatuar dhe më pas është ndarë me të dashurën e tij ka tentuar t’i jap fund jetës duke pirë fostoksinë.

Për pasojë, 28-vjeçari u gjet në gjendje të rëndë dhe është dërguar me urgjencë drejt spitalit në Tiranë.  

Por pas një kontrolli në faqen e tij në Facebook shohim se pak muaj më parë ai ka publikuar një foto dhe përcjell një mesazh.

“Do vij një kohë kur do më thuash të dua, por unë do të them të desha”, ky është mesazhi që i riu ka publikuar.

Mesa duket i 28 vjeçari prej kohësh ka patur konflikte me të dashurën e tij.

eraldi.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vrasje me armë zjarri, gjendet i vdekur një person (EMRI)
Paralajmërimi i ekspertëve: Jo HEC-eve mbi Vjosë! »
Article Logic
Execution time: 0.011378049850464
array(1) { ["section"]=> string(111) "e-la-e-dashura-dhe-tentoi-vetevrasjen-zbulohet-mesazhi-i-te-riut-do-vije-nje-kohe-kur-do-me-thuash-te-dua-76640" }