E la i dashuri, 20-vjeçarja hedh foshnjën nga kati i 17-të

Publikuar tek: bota, më 15:37 08-11-2017 E la i dashuri, 20-vjeçarja hedh foshnjën nga kati i 17-të

Një nënë e re ka hedhur foshnjën e saj nga dritaraja e apartamentin, i cili ndodhej në katin e 17-të. Shkaku i kësaj ngjarjeje të rëndë është bërë, pasi 20-vjeçaren e ka braktisur i dashuri i saj i martuar.

Ngjarja ka ndodhur në Tailandë, ku 20 – vjeçarja Netchanok Nokyungtong, e pranoi krimin e rëndë para oficerëve të policisë. 

Ajo u tha se ishte ndjerë e dëshpëruar kur i dashuri 40 vjeç e kishte braktisur dhe ishte kishte vendosur të kthehej në Korenë e Jugut. 

Ndërsa pak momente më vonë, 20 – vjeçarja e mbështolli foshnjën me një qese plastike dhe e hodhi nga dritarja e dhomës së gjumit, raporton The Sun, shkruan newsbomb.al.

20 – vjeçarja u arrestua pasi policia kontrolloi të gjitha kamerat e sigurisë.

nintchdbpict000365308590.jpg

 

nintchdbpict000365308667.jpg

 

nintchdbpict000365308589.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpërthim i fuqishëm në Turqi, 5 të vdekur e dhjetëra të plagosur
27 vjet nga bashkimi i dy Gjermanive, presidenti Steinmeier: Tashmë janë ngritur mure të reja »
Article Logic
Execution time: 0.011664867401123
array(1) { ["section"]=> string(63) "e-la-i-dashuri-20-vjecarja-hedh-foshnjen-nga-kati-i-17-te-98826" }