E lagur dhe pa reçipeta, Françeska Jaçe ngre temperaturat

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:03 05-11-2018 E lagur dhe pa reçipeta, Françeska Jaçe ngre temperaturat

Ndërkohë që njerëzit i janë kthyer veshjeve të trasha, Françeska Jaçe bën të kundërtën.

Për Françeskën vera ende nuk ka mbaruar, dhe këtë gjë na e tregon me një foto të postuar në Instagram.

Modelja ka publikuar një foto mjaft të nxehtë buzë detit.

E lagur dhe pa reçipeta, Françeska nuk i ka lënë aspak vend imagjinatës.

View this post on Instagram

A ska ardh Dimri hala? ?

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0049431324005127
array(1) { ["section"]=> string(63) "e-lagur-dhe-pa-recipeta-franceska-jace-ngre-temperaturat-140388" }