E lagur në breg të detit, Belinda Dragoti 'i vë flakën' rrjetit me FOTON provokuese

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:46 13-08-2019 E lagur në breg të detit, Belinda Dragoti 'i vë flakën' rrjetit me FOTON provokuese

Që pas daljes së saj të parë në 'Xing me Ermalin', Belinda Dragoti u kthye në një ndër vajzat më të komentuara të showbizit.

Tanimë çdo e re nga ajo përbën kuriozitet për publikun dhe fotot që poston tërheqin shumë vëmendjen.

Së fundmi Belinda i ka çmendur ndjekësit me një foto tejet provokuese ku shfaqet me rroba banjo. 

E lagur nga uji dhe e ulur në breg të detit, velina e 'Xingut' duket tejet sensuale.

grhgjkl.jpg

dtrhjykl;.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022387027740479
array(1) { ["section"]=> string(87) "e-lagur-ne-breg-te-detit-belinda-dragoti-i-ve-flaken-rrjetit-me-foton-provokuese-175161" }