E lënë brenda në makinë për 2 orë, humb jetën vogëlushi 11 muajsh

Publikuar tek: bota, më 13:56 07-09-2015

Një fëmijë i vogël 11 muajsh Jaxon Taylor nga shteti i Georgias në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka qendruar i mbyllur për dy orë në një makinë.

Fëmija i vogël ka humbur jetën pas dy orëve, ndërkohë që zyra e sherifit të zonës njofton se gjyshërit e fëmijës, e kanë parë atë, por siç duket kanë qenë shumë konfuzë se çpo ndodhte.

Ndërkohë vetë Sherifi thotë se kjo ngjarje e ka prekur shumë, dhe nuk mund ta imagjonoj se ç’ndodh tani në familjen Taylor pas humbjes së djalit të tyre 11 muajsh.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011147975921631
array(1) { ["section"]=> string(70) "e-lene-brenda-ne-makine-per-2-ore-humb-jeten-vogelushi-11-muajsh-20168" }