E lidhur me biznesmenin turk, Genta Ismaili shtatzënë për herë të parë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:14 14-09-2020 E lidhur me biznesmenin turk, Genta Ismaili shtatzënë për herë të parë Genta dhe partneri

Këngëtarja e njohur shqiptare Genta Ismaili prej kohësh është në një lidhje dashurie me biznesmenin turk Hussein Usta.

Të dy si duket kanë gjetur shpirtin binjak dhe këtë e tregojnë përmes postimeve dhe dedikimeve që i bëjnë njëri-tjetrit në rrjete sociale.

Së fundmi raportohet se Genta dhe partneri janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Emisioni i mëngjesit në televisionin T7, #gjesi, raporton se Genta tashmë është në muajin e dytë të shtatzënisë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009850025177002
array(1) { ["section"]=> string(76) "e-lidhur-me-biznesmenin-turk-genti-ismaili-shtatzene-per-here-te-pare-220344" }