E lidhur me Flori Mumajesin? Moderatorja publikon foton e vjetër dhe tregon si dukej 19 vite më parë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:23 24-02-2020 E lidhur me Flori Mumajesin? Moderatorja publikon foton e vjetër dhe tregon si dukej 19 vite më parë Flori, |Liberta

Moderatorja kosovare, Liberta Spahiu prej shumë kohësh përflitet për një lidhje me këngëtarin e njohur Flori Mumajesi, megjithëse asnjëri prej tyre s'e ka pranuar publikisht.

Së fundmi Liberta është kthyer pas në kohë duke publikuar një foto të vjetër me të cilën tregon se vitet janë thjesht numra për të pasi ajo s’ka ndryshuar shumë.

Kjo foto e saj është realizuar 19 vite me parë  dhe në të moderatorja shfaqet mjaft e ëmbël dhe po me të njëjtin sharm që ka edhe sot.

Screenshot_6-10.jpg

Capture-25.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068330764770508
array(1) { ["section"]=> string(106) "e-lidhur-me-flori-mumajesin-moderatorja-publikon-foton-e-vjeter-dhe-tregon-si-dukej-19-vite-me-pare-196234" }