E lodhur nga paparacët, aktorja zyrtarizon lidhjen (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:30 04-11-2016 E lodhur nga paparacët, aktorja zyrtarizon lidhjen (FOTOT)

Gjithmonë aktorja Jennifer Lawrence  ka qenë në qendër të mediave rozë për një lidhje të mundshme me regjisorin Darren Aronofsky, por asnjëherë nuk e kanë bërë publike lidhjen e tyre.

Por duke qenë se ata janë lodhur nga paparacët dhe të gjithë që i përndjekin vetëm për të marrë vesh diçka për lidhjen e tyre, Jennifer dhe Darren kanë vendosur ta shpallin zyrtarisht lidhjen e tyre në çift duke u dhënë kënaqësinë paparacëve për të shkrepur disa momente intime të tyre.1478259771-law11478263925.jpg1478259763-law1478263922.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027430057525635
array(1) { ["section"]=> string(61) "e-lodhur-nga-paparacet-aktorja-zyrtarizon-lidhjen-fotot-58445" }