E madhja Hajrie Rondo fiton betejën me kancerin, si duket sot aktorja pas luftës së mundimshme

Publikuar tek: kulture-art, më 08:09 19-10-2016 E madhja Hajrie Rondo fiton betejën me kancerin, si duket sot aktorja pas luftës së mundimshme

Hajrie Rondo, aktorja e mirënjohur fiton betejën e stërmundimshme me kancerin dhe duket në formë të shkëlqyer.

Artistja mbetet gjithnjë e dashur për publikun i cili zor se i harron rolet e saj të spikatura në kinamatografi. Pasi ka mposhtur sëmundjen e kancerit ajo shfaqet kështu në këtë foto, plot jetë...

 Rondo pavarësisht viteve dhe sëmundjes së rëndë arrin të emetojë gjithë fisnikërinë e hijeshinë që e karakterizon. Aktorja ka luajtur rreth 120 role në teatër dhe rreth 40 role në filma.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007361888885498
array(1) { ["section"]=> string(99) "e-madhja-hajrie-rondo-fiton-betejen-me-kancerin-si-duket-sot-aktorja-pas-luftes-se-mundimshme-56668" }