E marakruan pranë lokalit të tij, cilat janë dyshimet e para të policisë për vrasjen në Korçë

Publikuar tek: aktualitet, më 10:41 19-12-2019 E marakruan pranë lokalit të tij, cilat janë dyshimet e para të policisë për vrasjen në Korçë Foto nga vendngjarja

Hetimet e policisë mbi vrasjen e 45 vjeçarit Flamur Duçi, në Mborje të Korçës, janë fokusuar në pistën e grabitjes.

Duçi është gjetur nga bashkëfshatarët pranë lokalit në pronësi të tij, i masakruar me mjet prerës dhe i djegur me benzinë.

Autorët e ngjarjes i kanë njohur mirë veprimet e Duçit, pasi i kanë zënë pritë në momentin që ai kishte shkuar i vetëm për të hapur lokalin e tij.

Mësohet se viktima prej vitesh jetonte vetëm.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Drejtori i ALUIZNI-t rebelohet me leckat e galerisë së arteve duke cituar Papën VI në 1965: Artistë, lirohuni nga ekstravaganca, mos bëni gjëra pa vlerë
FOTOT/ Aksioni per depozitat e ujit, vetëm në një pallat hiqen 17 depozita 1 mijë litroshe »
Article Logic
Execution time: 0.011319875717163
array(1) { ["section"]=> string(99) "e-marakruan-prane-lokalit-te-tij-cilat-jane-dyshimet-e-para-te-policise-per-vrasjen-ne-korce-189825" }