E mbajti të fshehtë për publikun, Iggy Azalea shfaqet për herë të parë me vogëlushin 2 muajsh (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:24 10-07-2020 E mbajti të fshehtë për publikun, Iggy Azalea shfaqet për herë të parë me vogëlushin 2 muajsh (FOTO) Iggy Azalea

Iggy Azalea është shfaqur në publik për herë të parë pasi u bë nënë. Reperja e njohur australiane është parë me djalin e saj dy muajsh dhe me dadon e tij, teksa kjo e fundit e mban në krah.

Fytyra e vogëlushit nuk shihet pasi ato i kanë hedhur një bluzë të bardhë mbi supe. Reperja u shfaq e veshur në mënyrë shumë të thjeshtë me një palë pantallona, bluzë dhe xhaketë, flokë të lidhura pas kokës dhe për shkak të pandemisë ajo kishte vendosur edhe maskë mbrojtëse.

Me maskë shihet edhe dadoja e vogëlushit, teksa dikush i pret me karrocë në dorë.

iggy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01010799407959
array(1) { ["section"]=> string(104) "e-mbajti-te-fshehte-per-publikun-iggy-azalea-shfaqet-per-here-te-pare-me-vogelushin-2-muajsh-foto-213484" }