E mbajti të fshehtë shtatzëninë, Linda Halimi tregon arsyen: Largova botën nga...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:09 13-03-2019 E mbajti të fshehtë shtatzëninë, Linda Halimi tregon arsyen: Largova botën nga...

Këngëtarja shqiptare Linda Halimi u bë nënë për herë të parë duke sjellë në jetë një vajzë. Por ajo që u bë lajm i ditës ishte se këngëtarjë e mbajti të fshetë shtatëzëninë e saj.

Sot ajo ka shpjeguar arsyen pse ajo kishte marrë një veprim të tillë.

'Thjesht doja të mbroja energjinë e saj dhe të shijoja fazën më të ndjeshme në jetën e një gruaje – shtatzëninë larg syve të botës! Ishte eksperienca më e bukur! Ndjehem e fuqizuar! Unë jam grua. Ishte një pyetje e zakonshme, “përse e fshehe?”. Unë nuk e fsheha atë nga bota, largova botën nga ajo. Të gjithë kanë nga një mendim dhe kur vjen puna tek bekimet e Zotit nuk ka rëndësi mendimi i askujt. E gjithë familja ime dhe rrethi im miqësor e dinin dhe u jam mirënjohëse që respektuan privatësinë time duke mos thënë asnjë fjalë. Jo të gjithë do të festojnë për ty, pa pasur rëndësi se sa shumë luftojmë për t’ju bërë përshtypje! Dhe po jam duke jetuar kohën më të bukur të jetës sime me të në krahët e mi', – ka thënë këngëtarja.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Ti je ku*vë', vazhdon sherri mes Encës dhe Trejsi Sejdinit
Taulant Xhaka në momente romantike, publikon FOTO duke u puthur me të fejuarën »
Article Logic
Execution time: 0.011727094650269
array(1) { ["section"]=> string(83) "e-mbajti-te-fshehte-shtatzenine-linda-halimi-tregon-arsyen-largova-boten-nga-156276" }