'E mban me dhunë shtetin', Rama i kthehet keq komentuesit: Hahaha të rroftë kostumi me shkëlqim o Lush

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:07 30-01-2018 'E mban me dhunë shtetin', Rama i kthehet keq komentuesit: Hahaha të rroftë kostumi me shkëlqim o Lush

Kryeministri Rama është mjaft aktiv në rrjetet sociale dhe shpesh u kthen përgjigje komentuesve të shumtë në profilin e tij në Facebook. 

Rama mbrëmjen e djeshme publikoi pamje nga eventi ” Bleta e Artë”, ku u vlerësuan sipërmarrjet më të suksseshme të vitit.

Por disa prej komentuesve nuk u ka bërë shumë përshtypje evenimenti dhe kanë ‘shfrytëzuar’ rastin të shprehin pakënaqësitë e tyre. Një prej komentuesve është shprehur se Rama duhet të heqë dorë nga përrallat me dordoleca dhe se po e mban shtetin me dhunë.

Por kryeministri i është përgjgijur menjëherë: "Hahaha të rroftë kostumi me shkëlqim o Lush, se shkrimin e paske të grisur krejt e kushedi si e ke këndimin".

Për më shumë shihni fotot e mëposhtme:

27658417_2005987842949667_1148243514_n_copy.jpg

 

27496504_10215248870201355_492452685_n.jpg

 

27583294_10215248870241356_1512437326_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01007080078125
array(1) { ["section"]=> string(105) "e-mban-me-dhune-shtetin-rama-i-kthehet-keq-komentuesit-hahaha-te-rrofte-kostumi-me-shkelqim-o-lush-108438" }