E mbani mend Azisin? Këngëtari ka pësuar ndryshim drastik në pamje (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:52 24-06-2019 E mbani mend Azisin? Këngëtari ka pësuar ndryshim drastik në pamje (FOTOT)

Të gjithë e mbajmë mend këngëtarin bullgar Azis u bë i njohur me këngën e tij ‘Sen Tropez’ e cila dëgjohet edhe sot.

Por ajo që tërhoqi vëmëndjen në videoklip ishte pamje e këngëtarit i cili shfaqej me flokë të lyer dhe me tualet.

Mirëpo ka kaluar disa vite dhe këngëtari duket krejt ndryshe.

Këngëtari 41-vjeçar tashmë është një brun shumë i pashëm.

Ai është shumë i ndjekur në rrjete sociale dhe shumë aktiv me postime duke tërhequr vëmendjen me pozat.

auto_-640-0-5d0fef4ac44961561358031.jpgauto_-640-0-5d0fef4b4b36e1561358028.jpgauto_-640-0-5d0fef49c405e1561358026.jpg

 

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12875008583069
array(1) { ["section"]=> string(78) "e-mbani-mend-azisin-kengetari-ka-pesuar-ndryshim-drastik-ne-pamje-fotot-169479" }